מחפשים מוזיקה לאירועים? החלטתם לשלב תוכן לאירועים באירוע שלכם? פדי גרופ מוסיקה והפקות כאן על מנת לתת לכם את המענה הראוי והמתאים ביותר!
לרשותנו מגוון עשיר של פתרונות מוסיקליים העתידים להפוך לפס הקול באירוע שלכם.
גם אם מדובר באירוע פרטי וגם אם באירוע עסקי, את הפתרונות שלנו נתאים לאופי האירוע שלכם על פי בקשתכם. פתרונות התוכן שלנו מתחילים בהופעות מושקעות של מיטב האמנים, הרכבים מוסיקליים לאירוע שלכם, או להרקיד את רחבת הריקודים באירוע שלכם עם השמות הגדולים ביותר בזירת ה-DJS.
כמו כן, נוכל לשלב באירוע שלכם מנחים מקצועיים שיהפכו את האירוע שלכם לחווייה בידורית כוללת.

DJ'S
גם באירועי הדגל של הסקטור הפרטי, וגם באלו העסקיים, ישנו מקום של כבוד לתקליטנים. אחרי איתור הצורך ואיפיון האירוע, הצוות המקצועי במחלקת התקליטנים, הפועל אצלנו בפדי גרופ מוסיקה והפקות, יתאים לכם את התקליטן המתאים ביותר!
אנחנו מייצגים מניפה רחבה ועשירה של תקליטנים מן השורה, המנגנים סגנונות שונים בווייב שונה. אנחנו מאמינים כי כל אירוע הוא בעל אופי שונה, המצריך הערכות שונה, קצב מוסיקלי אחר ומענה ספציפי.
אנחנו מעניקים את השירות שלנו לאירועים פרטיים ועסקיים, אירועי בוטיק ואירועים גדולים, כנסים קטנים ועד הפקות ענק.

האירוע שלכם מורכב מסוללה של ספקים.
לצד בחירה של מתחם אירועים וקייטריג, מוטלת עליכם גם בחירת ספקי המוסיקה באירוע שלכם.
אנחנו מקבצים תחת פדי גרופ מוסיקה והפקות את מיטב האמנים, התקליטנים ופתרונות המוסיקה המתקדמים כדי להפוך את האירוע שלכם ללהיט ממכר. הצוות המקצועי שלנו יוכל להתאים לכם באופן מדוייק את הצלילים הנכונים ביותר לאירוע שלכם.

אירועים פרטיים
חלק בלתי נפרד מהאירועים כיום הוא שירותי המוסיקה בו. אם עד לא מזמן המוסיקה באירועים הייתה נוכחת רק בשלב רחבת הריקודים, הרי שכיום המוסיקה קיבלה מקום מרכזי לאורך כל האירוע. עם פדי גרופ מוסיקה והפקות תוכלו ליצור קו מוסיקלי מחמיא ונכון לאירוע שלכם. השירות שאנו מציעים יאפשר לכם לבחור את התקליטן החביב עליכם לרחבת הריקודים, להקה לשלב קבלת הפנים ועד לזמר ברגע השיא באירוע.

אירועים עסקיים
באירוע העסקי הקרוב שלכם, המוסיקה הולכת להיות נוכחת ובגדול! לא משנה איזה אירוע עסקי אתם עתידים לארח, המוסיקה תעניק לאירוע שלכם מימד של אסתטיקה ונופח בידורי.
אירועי חברה, כנסים ותערוכות, אירועי קד"מ והשקות או ימי גיבוש וכייף לעובדים שלכם – בכל אחד מהאירועים נפעל בשיתוף פעולה על מנת לשלב את שירות המוסיקה הנכון ביותר עבורכם.
ספרו לנו מה החזון שלכם ואיך אתם רואים את האירוע – אנחנו כבר נתרגם אותו לצלילים ממכרים שלא יהיה ניתן להוציא מהראש.